Šah uz školu-turnir osnovnoškolaca

ŠAH UZ ŠKOLU

turnir osnovnoškolaca

Liste sudionika/rezultati:      U9                      U12                    U15

U15, U12, U9 – 5 kola – kolo traje 20 minuta, ukoliko partija ne završi, svatko dobije po 5 minuta na satu.

Za prva tri mjesta u svim kategorijama se dobiju diplome i medalje, u muškoj i ženskoj konkurenciji

Školama se računa zbir svih ostvarenih bodova njihovih predstavnika u svim kategorijama

Upisnina 40 Kn – moguće uplate upisnina na Šah klub “e4″
IBAN: HR2324840081104087303 – ili na licu mjesta

Sudionici trebaju donijeti šahovsku garnituru, a škole garnitura upola manje od broja svojih sudionika. Svaka škola treba osigurati i 1 šahovski sat.

Ukoliko niste u mogućnosti donijeti navedenu opremu, dovoljno je da se javite na naš email, ili na mobitel: 091 890 67 43. 

 

Nagrade za škole

Mjesto Nagrada
1. 4 kompleta šahovskih garnitura + demonstracijska ploča + 4 kompleta početnica
2. 6 kompleta šahovskih garnitura + 4 kompleta početnica
3. 4 kompleta šahovskih garnitura + 3 kompleta  početnica
4. 3 kompleta šahovskih garnitura + 2 kompleta  početnica
5. kompleta šahovskih garnitura + 2 kompleta  početnica
6. – 10. 2 kompleta šahovskih garnitura + 2 kompleta  početnica

POREDAK ŠKOLA

Mjesto Klub/Grad ukupno

bodova

broj

igraca

Dodatni kriteriji
1 OS Lucko 26 9
2 OS Vukovina Busevec 22,5 8
3 I. OS Cakovec 15,5 (-4) * 7
4 Franje Viktora Signjara, Virje 15,5 10
5 OS Molve, Novo Virje 14 4 4,5+4,5+3+2
6 OS Grgura Karlovcana Ourdevac 14 4 4+3,5+3,5+3
7 Dragutina Domjanica, Zagreb 13,5 4
8 Salezijanska OS Zagreb 12,5 6
9 OS Jure Turic, Gospic 11 4
10 OS Ljubo Babic Jastrebarsko 11 5
11 OS Podravske Sesvete 10 6
12 OS Marija Bistrica, Vurnovec 7,5 2
13 OS Ivo Andric, Zagreb 6,5 3
14 OS Braca Ribar Sisak 5 2 (15. U9)
15 OS Donja Stubica, Donja Stubica 5 2 (17. U9)
16 6.OS Varazdin 4,5 1
17 OS Sjenjak Tuzla 4,5 2
18 OS Odra Zagreb 4 3
19 OS AG Matos, Zagreb 3,5 1 (4. U12)
20 OS Bana Josipa Jelacica, Zagreb 3,5 1 (9. U9)
21 OS Vis 3,5 2
22 OS Dobrisa Cesaric, Pozega 3 1 (12. U9)
23 Osnovna Montessori skola 3 1 (14. U12)
24 OS 22. lipanj Sisak 3 1 (16. U9)
25 OS Ivan Kukuljevic Sisak 3 1 (22. U9)
26 OS Josipa Racica, Zagreb 2,5 1 (5. U15)
27 I. OS Sesvete 2,5 1 (6. U15)
28 OS Sveta Klara 2 1 (20. U12)
29 Angela Besednjaka, Maribor 2 1 (21. U12)
30 OS Novi Zagreb 2 1 (26. U9)
Kriteriji:

1.    Broj bodova svih igraca

2.    Broj igraca (prednost ekipi sa manje igraca)

3.    Bolji pojedinacni rezultat

4.    Bolji pojedinacni plasman

Napomena: 1. OS Cakovec racunat je rezultat 6 igraca


Najuspješniji učenik i učenica u konkurenciji do 9 godina osvajaju nastup na simultanki protiv Garry Kasparova! 

Škola na svaka 4 sudionika dobiva gratis šahovsku garnituru i šahovsku početnicu!

Prijave za turnire: OVDJE