Blitz turnir Crikvenica 2018.

 

CRIKVENICA

Hotel Park

01.09. u 17:30 

Blitz turnir

Za sve uzraste

Švicarski sistem od 12 kola – 3+2


 Nagradni fond 12 400 Kn

REZULTATI

                  NAGRADE

13. – 20. Predmetne nagrade

Mjesto Nagrada  
1. 2000,00    HRK
2. 1400,00
3. 1000,00
4.  800,00
5.  600,00
6.-7.  400,00
8. – 12.  200,00
13. – 20.  100,00

 


SPECIJALNE NAGRADE

Elo 1. mjesto 2. mjesto 3. mjesto 
2250 600,00 400,00 200,00   HRK
2100 500,00 300,00 200,00
1950 400,00 300,00 200,00
1800 400,00 300,00 200,00

U 16  1. 400,00  2. 300,00 3. 200,00 4. 100  – rođeni 2002. i mlađi

U 12  1. 400,00  2. 300,00 3. 200,00 4. 100 –  rođeni 2006. i mlađi

U 10  1. 2. i 3. predmetne nagrade

Rezultati s popisom svih nagrađenih

Adriatic 2018 – URS Blitz Open Crikvenica
Final Ranking after 12 Rounds
Rk. SNo Name Typ sex FED RtgI Club/City Pts. TB1 nagrade nagrade kn
1 1 GM Bosiočić Marin CRO 2635 ŠK Rijeka, Rijeka 9,5 90 1 2000
2 5 GM Jovanic Ognjen CRO 2487 Liburnija 9,5 88 2 1400
3 2 GM Cvitan Ognjen CRO 2616 GŠK Solin-Cemex, Solin 9 90 3 1000
4 20 MK Mravunac Damir CRO 2131 ŠK Špansko, Zagreb 9 79,5 4 800
5 6 IM Plenca Jadranko CRO 2464 Liburnija 8,5 92 5 600
6 8 FM Beletič Danijel SLO 2401 ŠD Posočje 8,5 91 6 400
7 3 GM Lalič Bogdan CRO 2543 ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 8,5 83,5 7 400
8 21 FM Tomulić Teo CRO 2117 AŠK Junior, Rijeka 8,5 74 1 do 2250 600
9 12 IM Dorić Nenad CRO 2273 AŠK Junior, Rijeka 8 88 8 200
10 13 FM Crepan Marjan SLO 2273 8 85 9 200
11 23 MK Bajlo Kristijan CRO 2103 ŠK Sveti Vid, Privlaka 8 81 2 do 2250 400
12 17 Jurman Roberto CRO 2167 Batana Rovinj 8 78,5 3 do 2250 200
13 18 FM Bender Ivan CRO 2165 ŠK Dubrovnik, Dubrovnik 8 77 10 200
14 7 IM Loncar Robert CRO 2419 ŠK Petar Sedlar – Pepe, Kaštel Novi 7,5 87 11 200
15 15 MK Ule Evald SLO 2183 ŠD Podpeč 7,5 85,5 12 200
16 4 FM Krsnik Čohar Ivan Vihor CRO 2498 ŠK Pula, Pula 7,5 80,5 13 100
17 25 Sajn Simon SLO 2067 7,5 75,5 1 do 2100 500
18 22 Basaric Srdjan CRO 2111 ŠK Oroslavje, Oroslavje 7,5 72,5 14 100
19 9 GM Klaric Zlatko CRO 2365 7 85 15 100
20 10 IM Levačić Patrick CRO 2336 ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja 7 79 16 100
21 27 FM Levar Nenad CRO 2056 Karlobag 7 78 2 do 2100 300
22 29 Podrzaj Ivo SLO 2032 7 76,5 3 do 2100 200
23 14 I Jurman Pjerino CRO 2184 ŠK Batana, Rovinj 7 76 17 100
24 16 FM Rukavina Damir CRO 2169 ŠK Crikvenica, Crikvenica 7 75,5 18 100
25 24 MK Šafar Sandro CRO 2075 AŠK Junior, Rijeka 7 74 19 100
26 31 FM Cvitan Ena w CRO 1983 ŠK Goran, Vrbovsko 7 72 20 100
27 28 Nagl Mladen CRO 2033 7 72
28 56 II Levačić Matej U16 CRO 1660 ŠK Casper, Zadar 7 69 1 do 1950 400
29 36 MK Zrilić Božo CRO 1924 ŠK Kastav, Kastav 7 68,5 2 do 1950 300
30 52 Haidinger Erik U16 CRO 1706 ŠK Crikvenica, Crikvenica 7 63 1 do 1800 400
31 82 Kljajic Djuro CRO 0 7 58 2 do 1800 300
32 39 Katic Damir CRO 1900 Karlobag 6,5 68 3 do 1950 200
33 46 Kovac Alojzije CRO 1793 6,5 65,5 3 do 1800 200
34 30 VK Tucaković Marko CRO 2020 6,5 62
35 11 IM Mufić Goran CRO 2281 AŠK Junior, Rijeka 6 78,5
36 41 I Berić Željko CRO 1893 ŠK Rijeka, Rijeka 6 77,5
37 19 Cosic Radoslav CRO 2136 6 76
38 38 I Šardi Darko CRO 1906 ŠK Sloboda, Mihovljan-Čakovec 6 71
39 32 Kos Bruno CRO 1978 6 70,5
40 40 MK Grgurić Daria w CRO 1898 ŠK Labin, Labin 6 69
41 50 Stankovic Boris U12 SRB 1760 SK Radnicki, Beograd 6 68 1 U12 400
42 48 II Fauković Matija U16 CRO 1779 ŠK Samobor, Samobor 6 67 1 U16 400
43 60 II Janković Antonio U16 CRO 1612 ŠK Casper, Zadar 6 64,5 2 U16 300
44 44 I Kvaternik Siniša CRO 1826 ŠK Kraljevica, Kraljevica 6 63,5
45 34 MK Nagl Miroslav CRO 1938 ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 6 63,5
46 43 II Ban Ivoslav CRO 1838 ŠK Rječina, Dražice 6 63
47 65 Cabrijan Ivan CRO 1539 6 58,5
48 49 II Bajunović Predrag CRO 1762 ŠK Zrinski-Frankopan, Novi Vinodols 6 58
49 26 WFM Vujnović Patricija w CRO 2061 ŠK Liburnija, Rijeka 5,5 73
50 47 II Birkić Josip U16 CRO 1780 ŠK Casper, Zadar 5,5 68,5 3 U16 200
51 35 II Purini Bruno U16 CRO 1933 ŠK Vladimir Gortan, Poreč 5,5 67,5 4 U16 100
52 55 Topolovec Vid SLO 1673 5,5 65
53 33 MK Klasan Elvis CRO 1947 ŠK Casper, Zadar 5,5 64,5
54 51 IV Huskić Arif CRO 1722 ŠK Rječina, Dražice 5,5 61
55 66 II Zekić Patrik CRO 1534 AŠK Junior, Rijeka 5,5 58
56 74 III Orač Leo U16 CRO 1347 ŠK Vrustun 1252, Vurnovec 5 69
57 83 Pavlic Kresimir CRO 0 5 66
58 81 Knežević Antonijo CRO 0 5 65,5
59 70 Ninkovic Marko U16 BIH 1483 5 65
60 79 Barnjak Ivan CRO 0 5 62
61 42 VK Jakić Milan CRO 1848 ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 5 62
62 78 VK Rosandić Šime CRO 0 Grižane 5 61,5
63 45 Jurman Nenad CRO 1800 5 60,5
64 64 II Orač David U16 CRO 1541 ŠK Vrustun 1252, Vurnovec 5 58
65 76 I Arlavi Sara U16 w CRO 1184 Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja 5 56,5
66 77 VK Sundać Ivano U10 CRO 0 ŠK Crikvenica, Crikvenica 5 55 2 U12 300
67 63 MK Hajdinić Ema U10 w CRO 1577 ŠK Kraljevica, Kraljevica 4,5 62 3 U12 200
68 58 Mesic Ismet U12 BIH 1629 4,5 58,5 4 U12 100
69 54 Staudacher Ana w GER 1693 4 65
70 59 II Čaušević Miro CRO 1625 ŠK Krk, Krk 4 60,5
71 62 II Grgantov Marin U12 CRO 1580 ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 4 59,5
72 73 II Bedić Noemi U16 w CRO 1350 ŠK Jelsa, Jelsa 4 54
73 67 IV Viduka Marko CRO 1523 ŠK Zrinski-Frankopan, Novi Vinodols 4 53,5
74 80 Grgić Drago CRO 0 4 39
75 71 Ninkovic Aleksa U16 BIH 1458 3,5 58
76 72 III Arnold Jan U16 CRO 1443 ŠK Jelsa, Jelsa 3,5 52,5
77 61 IV Bajunović Jovo CRO 1602 ŠK Zrinski-Frankopan, Novi Vinodols 3 53
78 68 MK Arnold Dora U16 w CRO 1510 ŠK Jelsa, Jelsa 3 50,5
79 75 II Fauković Mia U16 w CRO 1185 ŠK Samobor, Samobor 3 46,5
80 57 VK Kunac Antun CRO 1660 2 58
81 53 I Trošelj Ivan U16 CRO 1694 AŠK Junior, Rijeka 1,5 55,5
82 69 Loncaric Domagoj U16 CRO 1485 1 46,5
83 37 Mesic Damir CRO 0 0 42,5

 

                                                           Rezultati – samo specijalne nagrade

Adriatic 2018 – URS Blitz Open Crikvenica
Nagrade po rejtingu Nagrade po godištu
Do 2250 Do 16 godina
Mjesto Ime Kn Mjesto Ime Kn
1 Tomulić Teo 600,00 1 Fauković Matija 400,00
2 Bajlo Kristijan 400,00 2 Janković Antonio 300,00
3 Jurman Roberto 200,00 3 Birkić Josip 200,00
4 Purini Bruno 100,00
Do 2100
Do 12 godina
1 Šajn Simon 500,00
2 Levar Nenad 300,00 1 Stankovic Boris 400,00
3 Podrzaj Ivo 200,00 2 Sundać Ivano 300,00
3 Hajdinić Ema 200,00
Do 1950 4 Mesic Ismet 100,00
1 Levačić Matej 400,00
2 Zrilić Božo 300,00
3 Katić Damir 200,00
Do 1800
1 Haidinger Erik 400,00
2 Kljajic Đuro 300,00
3 Kovač Alojzije 200,00

Nagrade na turnirima nisu kumulativne!

Nagrade se  isplaćuju na račun kluba koji nagrađeni navedu

Upisnina za prijavljene do 31.08. – 50 Kn

Upisnina na dan turnira – 80 Kn

Sudionici trebaju donijeti digitalni šahovski sat i garnituru

 

 

 

Turnir se ne rejtingira!

Prijave su do 01.09. do 17:00 h

GM i IM oslobođeni upisnine

 

Ovdje možete napraviti online registraciju!

 


Uplate upisnina na Šahovski klub “e4″ – IBAN HR2324840081104087303 – ili na mjestu igranja prije početka 1. kola

Kontakt: kcfadriatic@kcfadriatic.com

 


Hotel Park

Ul. bana Jelačića 6

 51260 Crikvenica

 


 

Ivan Šarić – prošlogodišnji pobjednik


ORGANIZATORI

Fond Garry Kasparov Adriatic

logo_kcfa

TEHNIČKI ORGANIZATOR

Šahovski klub e4

logo_sahklube4

POKROVITELJ

Grad Crikvenica

  Gradonačelnik Damir Rukavima - Majstor FIDE, Elo 2251 Gradonačelnik Damir Rukavima – Majstor FIDE, Elo 2251

 

Festival promiče projekt „Šah uz školu“

“Šah uz školu” je projekt koji je podržan od Ministarstva znanosti i obrazovanja.

sah uz skolu_2

www.sah-uz-skolu.org